Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-16, 16:32   #2602
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie miałam pojęcia, że można nimi usuwać przebarwienia ale w sumie na logikę to chodzi o to samo działanie.
Ciekawe co by z tego wyszło?
7 razy na bikini? Sporo ale oby to był ostatni raz
Taaa, tez uwazam ze jak na bikni to sporo, ale cóz, na LS babka zawaliła sprawę - niby bikini głebokie oferują, a kurde w meijscach deliaktncyh tak sie bała laserem strzelac, zmniejszała moc na maksa (sama z siebie). ze wyszłam na tym jak Zabłocki na mydle i generalnie to ja strace kase niepotrzenie w nadmiarze. Bo gdyby za kazdym razem przyzwoicie "kosiła" to nie było by problemu teraz. Kurde, dla mnie bikini całkowite to całkowite, a nie, ze sie tzresie i odmawia wykonania, albo omija obszar Jak się boja, to niech w ofercie nie podaja, ze robią glebokie:/

Tak, bo przejrzałam oferte Vectusa i piszą ze przebarwienia też maja. cena od 4 stówek do 6 za twarz. A trzeba powtarzać jakies 3 razy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując