Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-18, 20:08   #3304
cuxia
Raczkowanie
 
Avatar cuxia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Murowana Goślina / Poznań
Wiadomości: 182
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Zrobiłam w tamtą sobotę mlekowca 20 % trzymałam 5 min, piekły mnie płatki nosa i już się bałam, że przesadziłam. Na następny dzień miałam małe suche skórki i jeszcze potem były, dzisiaj widzę, że policzki mam przesuszone, ale cera jest oczyszczona. Tak się zastanawiam czy robić w tym roku jeszcze następny peeling.
Ja robilam w niedziele..i w tym roku juz nie robie, dam skorze sie zregenerowac tymbardziej ze po drugim razie luszcze sie jak nienormalna.. nie nadazam smarowac skory taka mam sucha.. wlasnie po 20minuyach wchlonal mi sie alantan dermoline w ilosci wiekszej od duzej fasoli.. za pierwszym razem tak nie mialam.. fakt luszczylam sie ale pozniej, bo najpierw mialam wysyp mini ropniaczkow.. teraz szybko przeszlo i skorupa na twarzy jak ta lala.. dlatego ja juz w tym roku odpuszczam, bede sie wspomagac triacnealem i tonikiem z bu no ale chcialabym sobie po nowym roku zrobic ale kurcze mam dermatologa 7stycznia i nie wiem czy jak pokde w stanie wylinki to czy bedzie cokolwiek w stanie stwierdzić bo chce przy okazji jej buzke pokazac..
__________________
OSTATNIE CIĘCIE - 29,09,2014
olejowanie od 20.12.2012
ostatnie farbowanie - wrzesien 2012
intensywna pielegnacja wloskow od listopada 2012

Z kwasami zaprzyjaźniam się od 11.2014
cuxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując