Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta paleo.
Wątek: Dieta paleo.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-25, 10:40   #1502
shiba28
Raczkowanie
 
Avatar shiba28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 145
Dot.: Dieta paleo.

Cytat:
Napisane przez Kuningatar Pokaż wiadomość

Na mnie ortodoksyjne paleo zadziałało magicznie tylko za pierwszym razem, 3kg tłuszczu znikło praktycznie samo z siebie. Teraz muszę się trochę bardziej postarać Chociaż zauważyłam, że redukcja idzie mi lepiej, gdy nie trenuję dodatkowo prawie wcale, a jestem po prostu aktywna (=dużo chodzenia+aktywność w pracy).
W sumie to nic dziwnego, bo mniej treningów równa się też mniej kortyzolu który utrudnia redukcję. Ja teraz będę próbować redukować właśnie w ten sposób-dużo chodzenia + pilates 3 x w tyg. Co do diety- jeść wtedy kiedy jestem głodna, węgle tak 120-150 g i bez pierdół typu pół gorzkiej czekolady xD Wyregulowałam hormony tarczycy wreszcie, ciekawe co z tego wyjdzie.

Wcześniej np redukowałam na niskich węglach (mniej niż 80 g może), kcal 1800-1700, 3 x siłowy + 1-2 sprinty w tyg i się dorobiłam za wysokiego kortyzolu mimo że normalnie spałam, nie miałam stresu psychicznego. Waga z początku zleciała, ale potem okres bach, tarczyca bach, nadnercza też i szlag wszystko trafił. Widocznie niskie węgle nie dla mnie.
shiba28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując