Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-27, 22:01   #15
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Chętnie dołączę
Cytat:
Napisane przez loonah Pokaż wiadomość
Allo allo

Bardzo się ucieszyłam z okazji znalezienia gotowego już tematu startujących z początkiem nowego roku - chciałabym dołączyć

Mam już za sobą kilka prób, cóż, niestety najczęściej noworocznych, które kończyły się w okolicach maja - a potem powolny przyrost i powrót do dawnej "równowagi" - może tym razem pójdzie lepiej i ostatecznie! Nie wiem jaka będzie waga na początku stycznia, ale liczę że do zrzucenia będzie jakieś ~10, do wagi 59-60kg, tak coby ciałko było szczupłe ale jeszcze ładnie kształtne

Pozdrawiam
O to właśnie tyle ile ja bym chciała zrzucić i też ważyć 60kg. Jaki masz wzrost?

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Ja mam taki problem, że jak jest zima i zimno to mnie się chce słodkiego. I robię sobie muffinki albo jakieś ciasteczka i potrafię sama wszystkie zjeść :/
Moje współlokatorki uważają, że żeby schudnąć to najlepiej nic nie jeść, a wpierdzielają ciasto francuskie

Teraz miałam kruchą wypłatę to wszystko wydam na normalne jedzenie = mięcho, mięcho, jaja, warzywa i trochę owoców
Postanowiłam sobie, że będę jeść jak najmniej chleba, chyba że uda mi się gdzieś kupić jakiś dobry ziarnisty ale bezglutenowy, i ogólnie kieruję się w dietę bezglutenową. Nie całkowicie, ale gluten chcę mocno ograniczyć. I jeść więcej mięska i jajek a nie słodkich bułeczek w pracy :/
Zakupiłam ostatnimi czasy na targach książki "Kuchnia polska bez glutenu" i są tam fajnie niektóre przepisy(nie wiem jak smakują) i są też proste i szybkie przepisy na chleb bez glutenu.
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora