Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 22:02   #4988
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Swan999 jak jesteś w czasie kuracji drożdżowej i chcesz sprawdzić efekty to faktycznie poczekaj do jej zakończenia z obcięciem.
Ja się biczuje w myslach bo wiem, że też już powinnam te ochłapy podciąć, ale zawsze coś mi odbija, że może jednak nie

Też szczerze podziwiam za picie drożdży, ja nigdy nawet nie próbowałam bo mam już na sama myśl taki odruch ... wymiotny nie wiem czemu, ale jak komuś one pasują to fajnie ma, bo zawsze może akurat ich picie spowoduje szybszy przyrost
Zrobiłam fotkę przed rozpoczęciem kuracji, to fajnie było by zrobić i po niej, żeby sprawdzić rzeczywiste efekty

Ja na początku, prawie dwa lata temu trochę broniłam się przed rozpoczęciem pierwszej serii. Ale miałam dużo determinacji, bo akurat zaczynałam zapuszczać naturalki. I tak z przerwami piję do dzisiaj. Już kiedyś pisałam, że drożdże to mój najlepszy przyśpieszacz

Może podetnij chociaż troszkę, to wyjdzie włosom na dobre

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Ja pokrzywe pije, ale od niej mi sie raczej zagescily bejbikami niz urosly Mam nadzieje, ze nie zostane skazana na banicje za uzycie szamponetki?
Mnie coś po pokrzywie ostatnim razie strasznie wysypywało więc przerwałam. Wiem, że niby oczyszczanie organizmu itp., ale coś za długo to trwało.

Najpierw zobaczymy czy szamponetka się zmyje A tak poważnie to oczywiście, że Ciebie nie wygnamy z wątku (przynajmniej z mojej strony)
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora