Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trzepoczę rzęsami, bierz mnie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-02, 11:44   #378
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Trzepoczę rzęsami, bierz mnie!

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Będę się trzymać zdania, że nie jest ważne, jak długo kogoś się zna, a jak dobrze (w jakich okolicznościach ten ktoś się sprawdził). Panią Jolę ze sklepu na rogu można codziennie widywać przez całe życie, a nie wiedzieć o niej wiele.
No ale ja jestem bardzo ostrożna w używaniu takich słów jak "przyjaźń" czy "miłość".
Zgadzam się ze wszystkim, co piszesz w tym wątku, ale z tym się nie zgodzę. Jeśli zna się kogoś x lat - przebywa się z nim na co dzień (sytuacje typu praca, uczelnia), obserwuje się go i ma się tendencję do analizowania pewnych kwestii, to można wyciągnąć słuszne wnioski na temat niemalże każdej osoby bez pogłębiania relacji poprzez zwierzanie się z intymnych sekretów.
Być może do tego potrzeba ponadnormatywnej intuicji i umiejętności rozpoznawania ludzkich charakterów, mi ciężko stwierdzić, natomiast nie sądzę, że obcując z kimś przez wiele lat nie oceni się właściwie kogoś, jako np. godnego zaufania lub nie.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora