Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-11, 21:00   #1692
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Sensibio to jest mój płyn ideał, w ogóle nie czuć, że był na twarzy no i jest doskonale neutralny. I nawet jego cena przestała mnie odstraszać, tym bardziej, że akurat w Polsce można go często kupić w naprawdę korzystnych promocjach. Ja w październiku capnęłam w SuperPharmie zestaw 500ml x 2 za coś koło 70 zł, więc wyszło około 17 złotych za standardową butelkę 250 ml. W Niemczech i Holandii jak już się Biodermę spotka, to w cenie 10 euro za to 250 ml, więc różnica jest spora, a o promocjach można sobie pomarzyć. Właśnie dziś skończyłam to pierwsze pół litra i otworzyłam drugie.

Woda też może mieć znaczenie, zwłaszcza że dorobiłam się niedawno tak dużego przesuszenia i swędzenia skóry na ciele, że musiałam się zaopatrzyć w balsam pod prysznic i po prysznicu dla chorych na AZS. To jest w ogóle dziwne, że z wiekiem skóra na ciele się przesusza, a na twarzy jakby nawet gorzej przetłuszcza



To zjawisko zatacza widocznie teraz szerokie kręgi
Ja widziałam w aptece ziko jakiś czas temu chyba przez pół roku była oferta najpierw 59 zł, potem 64zł za cały litr (2x500). To drogo tam u Ciebie, jak mieszkałam na wyspach, to w ogóle nie mieli płynów micelarnych, nie znali czegoś takiego. Dopiero niedawno się tam pojawiły, najpierw ten z L'oreala, potem Garnier.

O, to jest ten ból, ja mam gębę tłustą, skórę głowy suchą ( myję co 2-3 dni), a ciała normalną w stronę suchej, zaś stopy mega suche.

Ja z kolei słyszałam, że skóra z wiekiem się mniej przetłuszcza, ale pewnie nie ma reguły. Mojej mamie np przestała się przetłuszczać i jak rozmawiam z jakąś 35-45 latką, to to samo słyszę, albo że z suchej zamieniła się w skrajnie suchą. Jest nadzieja
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-01-11 o 21:02
Korah jest offline Zgłoś do moderatora