Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Majowe 2015!!! cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-19, 15:56   #4979
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
KAsia, poważnie? no pięknie...a ja wpadłam o 14 widze ze od rana naprodukowały tyle postów i mówie no pieknie Kasi nie ma a te już kończą Przepraszam!! i obiecuje że wiecej już sie nie bede wyrywać chociazbyś mnie prosiła!
Nie gniewaj sie
Blackie jesteś niemożliwa
Nie gniewam się głupolu mały, no co Ty, żartowałam
Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
hahahaha Kasienka, następna część jest Twoja, nie ma to tamto!

byłam u nieszczęsnego zębogrzeba/zębologa. ale dała mi znieczulenie połowy twarzy + ucha nie czuję!


Ejj albo ja jakaś zryta jestem albo nie czaję. Mamy takiego bardzo dobrego kumpla. facet jest na prawdę super, wszystko załatwi, przy dziecku pomaga, zakupy zrobi, posprząta. to naprawdę ogarnięty. 4 lata temu wzięli ślub.. rok później jego żonka zaszła w ciążę. i się zaczęło że jej nie pomaga (od początku była na L4), nic nie robi itp. a najbardziej nie pasowało jej to, że mieszkali w dużym domu po jego rodzicach - (dom cały czas zapisany na jego rodziców, co jej przeszkadzało, bo po co remonty itp). i co? w tamtym roku, jakoś zaraz po naszym ślubie wyprowadziła się, wynajęła kawalerkę, zabrała dziecko.. żeby nie było, ze on się na to zgodził - najpierw pojechała na kilka dni do rodziców, jak on musiał wyjechać z pracy na 2 dni. i od tamtej pory dziecko ma co 2 weekend, jak święta to tamta wydziwia. i ostatnio powiedział jej, że chce rozwodu bo widzi ze i tak z tego nic nie będzie. a ona na to że mu nie da mądre to?
O ile mnie któraś nie uprzedzi hahaha może.... Łeeewelinta?

U zębologa dobrze ze ze znieczuleniem chyba co? ja strasznie wrazliwe mam zeby na borowanie i nie siadam bez znieczulenia nawet wszystko poleczone juz?

Babom widze tez sie w dupach przewraca


***
Santi- myślę, że nie... niemal od 2 tygodni zero znaku życia więc nie liczę na nic. Nie chciał zebym brała zwolnienie jeszcze ...to mu zrobię niespodziankę i właśnie że wezmę
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora