Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 08:16   #2664
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość

Przyszła się pochwalić duuuuumna mama:
Danio z rana łapał siė za krocze i pytam siė czy chce siusiu. Co prawda nie odpowiedział ale nie zaprzeczył i siė pytam gdzie siė robi siusiu a on pokazuje na nocnik na półce. Zdjęłam nocnik (nie używany), rozebrałam malucha i tak sobie siadał, wstawał, znowu trochę posiedział- trwało to może z 10 minut, w końcu zrobił siku na podłogę trudno, wytarłam. Spytałam gdzie się robi siku pokazał na nocnik, pochwaliłam i tyle. A wieczorem po kolacji przynosi nam nocnik do kuchni i znowu się trzyma za krocze. Była pora mycia więc zdjęłam gatki, pampersa i znowu siedział, wstawał i po 5 minutach wstaje a tam kupa! Były brawa sam teź sobie bił my zajęliśmy się nocnikiem a młody po chwili zasikał przedpokój ;-) sam z siebie nagle zaczął sygnalizować potrzeby!

Po drugie wczoraj i dzisiaj nie chciał smoczka na drzemce (oddał babci i pokazał żeby odłożyła na szafkę!) Od około miesiąca ma ścięte smoczki ale jednak brał te końcówki do buzi, a dzisiaj podziękował. A teraz jak zasypiał to usłyszałam jak rzucił smoka na podłogę i też mnie nie wołał
Jupi jeje
Brawo dla Zucha!

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
haha tez tak robilam a jak juz sie dobieral zbyt dosadnie, to sie walilam reka w czolo mowiac "ahaaaaa, oj, ale cycus kaputt..." i smutna mina... bosz, najpierw to, potem kolejne klamstwo, ze swiety mikolaj istnieje... nie lubie klamac...
no dokładnie, pierwsze kłamstwa za nami... ja nawet jakbym chciała mu dać to się po prostu boję... jakiś czas już karmiłam tylko jedną piersią, raz postanowiłam dać tę drugą... o matko najgorszy ból ever

Marchewa biedaku

Hump - zdróweczka
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując