Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-21, 14:05   #4235
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Po Twojej recenzji nie kupiłabym tego pędzla


Moje także. W takich białych (mniejszy i większy, na twarzowe i oczne). I tam wsypany ryż. Pędzelki ładnie pionowo sobie stoją.
Już sobie wyobrażam... Chcę sięgnać po pędzelek ten po środku i jeeeeebudut, wszystkie leżą.

No właśnie pech z ozdobami na foto polega na tym że one są zawsze przerysowane i zdają się skubane takie karykaturalnie wielkie. Bu.
Jak sądzę, to te mniejsze u Yen to nawet milimetra nie mają- tak jak u Młodej
Tej 101?? i wcale nie polecam . Ładnie wygląda, jest mięciutki i tyla
U mnie stoją 2, expert i do pudru reszta w pojemniczku więc nic sie nie przewraca Mam organizery z Biedry jak kończę to je tam wstawiam i stojo na baczność

Tak właśnie się domyślam dlatego prosiłam o perspektywę. Zróbcie takie fotki jak będziecie miały te maleństwa na pazurkach . One mi się podobają tylko tak jak piszesz, karykaturalnie na takich zbliżeniach wychodzą

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Według instrukcji dołączonej do mojej odżywki Eveline8w1 mam zmywać odżywkę po dwóch dniach (na trzeci dzień), natomiast jedna z Was tu pisała, że po 3 dniach (na czwarty dzień), niedawno szukałam jakiejś informacji o tej odżywce na internecie i na jakiejś stronie było zdjęcie dokładnie tej samej odżywki i informacja pod spodem, że zmywa się właśnie na czwarty dzień, zdjęcie, nazwa identyczne, z tym że informacja jakoś sprzed roku czy dwóch?
Nie cierpię tak częstego zmywania, może dałoby radę o jeden dzień przetrzymać?
Ja bym zrobiła tak. 2 warstwy i np na 4 dni zostawić ale obserwować czy się nic nie dzieje Czasem jedną warstwę, jako bazę noszę i tydzień ale to ja pamiętaj że u kogoś innego może być odwrotnie

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

no to 109 czyni cuda raz dwa i masz bronzer na buźce
ja szukam tuby na pędzle w jakiejś sensownej cenie
Kusisz
Widziałam chyba na minti?? albo na allegro

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wiesz.. zawsze można polecieć do R., pomacać i wrócić do domu i zamówić przez neta piszesz, że w Rossie prawie 50 zł, a na necie można je dostać za prawie 40 zł, a czasami nawet za 35
wcale Ci się nie dziwię ostatnio, jak miałam zły czas to też chodziłam w odżywce i nie chciało mi się malować, więc rozumiem
Wzięłam stipplinga i do różu z Rt, z przesyłką za 9 zł. zapłaciłam 82, w Rossie za tyle 2 nie kupisz
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora