Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak spać z maseczką na twarzy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-24, 20:08   #29
HardHard
Raczkowanie
 
Avatar HardHard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 40
Dot.: Jak spać z maseczką na twarzy?

Przesmarowalem sobie twarz tym płynem, powiem wam, że jest mocny bo aż nie mogłem oddychać wcierając płyn wacikiem %-ty są . Na razie wstrzymam się z droższym zakupem z PL, zobaczymy, jak ten płyn da spektakularne efekty to myślę, że nie trzeba będzie dokupywać innych produktów. Jeżeli sprawdzi się ale w niewielkim stopniu to wtedy zamówię kwasy bo nawet na tej ulotce jest napisane, że to jest płyn pomocniczy więc nie musi działać jako główny środek.
Under 20 stoją u mnie i nie wiem czy wyrzucić czy dać komuś ale nie wrócę do kosmetyków takiego typu. U mnie problem jeszcze jest w tym, że nie orientuję się, czy kosmetyk działa czy nie.. Dla mnie wszystko tak samo wygląda Zawsze odkąd pamiętam to cera się kleiła albo zostawiała biały filc(?).
Zobaczę te ręczniki czy są u mnie dostępne bo brzmią kusząco.

Edit: możecie mi wyjaśnić jaka różnica jest pomiędzy wypryskami, pryszczami, zaskórnikami (zaskórniakami :p) wągrami i krostami? Czy używa się tych pojęć zamiennie?

Edit2:
Oj, nie zauważyłem, że to "l", łzo :p
Ehh to szkoda, że depilowałaś to byś powiedziała jakie efekty
A co do brwi, to jak długo czekałaś i czy zadziała na miejsca gdzie brwi nie rosly a powinny?

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2018-01-15 o 21:17
HardHard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując