Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 28
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 15:53   #2458
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 28

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Zakłady pracy chronionej. Ale to łatwo obejść. Każda firma zatrudniajaca jakiś procent pracowników z orzeczeniem zazwyczaj lekkim jest takim zakładem.
A w agencjach zazwyczaj bhp podpisujesz ot tak. Potem tylko na szkoleniu odnośnie obowiązków jest o tym wzmianka. Realia w pl są smutne
dokładnie. słowa mi brakowało
jeśli chodzi o zatrudnienie osób z niepełnosprawnością, jeśli firma zatrudnia ileś ludzi i nie ma niepenłospr. to musi płacić na PEFRON, firmy obchodzą to zatrudniając właśnie niepełnosprawnych.

ale jak pracownik powie, ze podpisał, bo został przymuszony i nie wie co to jest ocena ryzyka i nie został odpowiednio przeszkolony to sa szanse, ale wtedy musi wejść PIP
taka osoba mówi, że np. przyszłam do pracy o 8.00 o 8,20 podpisałam dokumenty o 8.40 juz stałam na stanowisku pracy - kamery w sklepie pewnie są ...
a przepisy mówią dokładnie szkolenie bhp 3 godz lekcyjne, stanowiskowe kolejne 6-8 ... to przecież cały dzień na to powinien zostać przeznaczony, a tu nie wiadomo czy to było.
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora