Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-27, 09:23   #1017
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez aleksandra188 Pokaż wiadomość
A mi ostatnio (parę dni temu) przyszła wiadomość że otrzymałam kupon od allegro za 20 zł ale nie wiem jak go wykorzystać Moje zakupy wtedy byłyby tańsze o 20 zł nieważne za jaką kwotę kupię ?

Mam jeszcze upatrzone kilka rzeczy na all ale to licytacje więc muszę się "zaczaić" dam znać o "wynikach" mojej walki o łachy
To był błąd - pisali, że 20 zł, a dawali 10 zł

Tutaj masz link do wątku o kuponach

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=787435

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Hej

Ja się nie odzywałam bo jakoś nie miałam weny, nic nie kupowałam (no, oprócz paru ciążowych ciuszków) a poza tym trochę miałam problemów, niedawno wróciłam ze szpitala i tak jakoś.. zeszło.

Teraz też w zasadzie siedzę na all i przeglądam już rzeczy dla dziecia, butelki, smoczki, etc. Czaaasami jakiś ciuch ale to wszystko ciążowe.
Na normalne nawet nie patrzę bo mi żal, że nie mogę kupić a poza tym to mam inne wydatki a kasy idziee...:/

Postaram się pisać częściej
Co się stało kochana, że w szpitalu leżałaś? Znasz już płeć? Rety ja mój tydzień w szpitalu wspominam jako jeden wielki koszmar. Dziękuję Bogu, że póki co wszystko jest ok. i nie muszę tam wracać. I tak sobie żyję od wizyty do wizyty, a mam je co tydzień niestety. 4 tyg. leżałam, dopiero od piątku chodzę Pierwszy raz jak wyszłam na zakupy to sapałam jak pies. Ja w zasadzie z takich potrzebnych rzeczy to mam wszystko poza nianią, monitorem oddechu (choć nie wiem czy go w ogóle chcę) - ale to już są rzeczy, które mogę, a nie muszę mieć. Pampersy mam, mleko mam, chusteczki też. I modlę się, żeby urodzić wcześniej tak co by dzidzia była mała (ale zdrowa!) , bo mnie poród zaczyna przerażać
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując