Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-28, 11:27   #3036
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Serio kolorowe soczewki zakłada i zdejmuje się inaczej, ze trzeba się uczyć tego od nowa? Jeśli tak, to dlaczego?
Nie, oczywiście, że nie i nikt tu tak nie napisał, tylko Dagunia wysunęła taki wniosek nie czytając ze zrozumieniem Pffe, która jej napisała, że soczewki dobiera się nie po kolorze, a na podstawie wizyty u specjalisty.
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Malla ja nie napisałam, że unikam wizyty w salonie. Zapytałam o Waszą opinie na temat poszczególnych firm, bo wtedy będę wiedziała w jaki salon uderzyć.
Przecież napisałam, żebyś zajrzała na odrębny wątek dotyczący soczewek kolorowych, w którym jest masa zdjęć. Znajdziesz tam także modele sprowadzane z innych krajów

Na ślub odradzam kolorowe. Przecież to sztucznie wygląda z bliska. Każdy gość będzie widział przy składaniu życzeń, że masz pikselozę. Po co w ogóle chcesz zmieniać kolor oczu na ślub? Przecież to Twój ślub, a nie innookiej.

Ja próbowałam jednodniowe Freshlooki. Były za duże, przez co układały się na oku nierówno, poza tym nie pokrywały dobrze tęczówki. Ale ja zmieniałam kolor drastycznie, więc u Ciebie może być inaczej. Z kolorowymi jest taki problem, że w salonach nie ma dużego wyboru, więc czeka Cię dużo testowania
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2015-01-28 o 11:29
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując