Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-29, 16:48   #2311
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez _Miranda Pokaż wiadomość
No właśnie, że nie przeczytałam w pracy, że po tyle wchodzą to po wyjściu z biura, z mega ochotą na nie poczłapałam do Biedry i co i normalnie na cenówce nad zamrażarką wisi "0.99zł Chikensy Frosta 250g", ucieszona biorę 4 opakowania i żeby nikt ze mnie głupka nie robił to strzelam fotkę ceny(w razie nagłego przepadnięcia cenówki- TŻ na takiej zasadzie wywalczył zakup czegoś bardzo drogiego za grosze- nie pamiętam już co to dokładnie było), ale dla pewności sprawdzam na czytniku i wyświetla 6,95zł. Idę do kasy i mówię, że chciałam zapytać o cenę, bo na czytniku jest inna, niż na cenówce. Na kasę weszło za 6,95zł, to wtedy mówię do pani na kasie, że tam wisi cena 99gr, a ona ze śmiechem sugerującym, że czytać nie potrafię,a oczy mnie oszukują, mówi mi, że to niemożliwe! Ja się upieram, że możliwe, to wtedy druga pani w zielonej koszulce mówi do mnie, żebyśmy poszły sprawdzić razem, no i co? No i 99gr! Ostatecznie kierowniczka sprawdzała cenę chyba z 15 minut, chodząc z tym ich czytnikiem i w ogóle. Na czytniku pokazywało 99gr, na kasie 6,95 i nic z tym nie zrobili. Ostatecznie nie kupiłam, obiecały to naprawić i zaprosiły jutro wróciłam zła do domu i zjadłam kabanosa z L. zamiast chikensów nie chciało mi się iść do drugiej blisko, więc odpuściłam...
Dokładnie jak u mnie na kasie 6.95 na cenowce 0.99zl i wariatke ze mnie robią ze nie możliwe.chciałam 5 opakowań ale w.końcu zgodziła mi się na dwa po 0.99zl q cenowke zabrała..
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora