Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-03, 08:36   #4055
mamasierpniowa
Zadomowienie
 
Avatar mamasierpniowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Chciałabym podawac witaminę d, ale wychodzi ona dosyc drogo. Prosiłam pediatrę o recepte na devikap to odmawia, ze niby nie ma wskazańTranu nie podaje chociaż podawałam, bo teraz pracuję w firmie farmaceutycznej i zdalam sobie sprawę, ze teraz tran nie jest juz tym tranem co kiedys ( jak my byłysmy małe), ma sporo syfu w składzie i zrezygnowałam. Cebion i wapno podaję. U mnie problemem jest to, ze ja praktycznie nie wychodzę z małą na spacer bo raz, ze czesto ma goraczkę, a dwa- bardzo mało mam czasu.Oprócz pracy robie jeszcze rózne kursy, całe weekendy mam zawalone i jakos nie mogę wygospodarowac czasu. Teraz mam tydzień wolnego a dziecko ma goraczkę to też nie wyjdę.

Nie orientujecie sie moze czy jeśli mała dostaje goraczki 39 pod wieczór i ma ją przez całą noc to w ciągu dnia moge z nią wyjsć na pół godziny w ten mróz? Szkoda mi jej i mam straszne wyrzuty sumienia.

Berry, biegunka ustapiła po probiotykach.Ty i Perse jesteście szczęściarami ze dzieci zdrowe. Kazda choroba to nie dosc ze ogromny stres, dziecko się męczy, kupa kasy idzie na leki to jeszcze całkiem rozregulowuje się plan dnia. Ja juz czasami naprawę nie mam siły. Gdybym posłuchała lekarza to byśmy juz lezały na zakaźnym bo dziecko zrobiło 4 kupy z krwią. Wstrzymałam się i nie załuję bo biegunki juz nie ma a dziecko przynajmniej nie ma stresów związanych z szpitalem.
mamasierpniowa jest offline Zgłoś do moderatora