Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 21:44   #2994
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lrozek Pokaż wiadomość
W jednym ze sklepów ze zdrową żywnością znalazłam sok z czarnej rzepy (bez cukru)- jak myślicie nada się do wcierek?
I jeszcze jedno- jaki wpływ ma kwas pantotenowy na zahamowanie wypadania włosów- zastanawiam sie nad zakupem wspomnianego Calcium pantothenicum, a boję się, że będzie miało takie działanie jak stosowana niedawno przez mnie odżywka do rzęs- w trakcie rosły jak dzikie, po zakończeniu kuracji niemal do cna wypadły
To proste: jeśli masz niedobory danej witaminy, po jej uzupełnieniu możesz zauważyć szybszy porost włosów, zmniejszenie wypadania, twardsze i mniej łamliwe paznokcie itd. Jeśli tego niedoboru nie ma - nic się nie stanie. Po zakończeniu kuracji CP po prostu wrócisz do wczesniejszej normy np. przy tempie wzrostu. Supelementacja nie powinna mieć skutków ubocznych wynikających z odstawienia. Oczywiście zawsze zdarzają sie przypadki jakichś zaburzeń.

W ogóle wydaje mi się, że suplementacja jest bezpieczniejsza jeśli chodzi o efekty dotyczące sfery naszego wyglądu.

Taki przykład: ile razy przeczytałaś, że komuś wyleciały włosy, bo zarzywał suplement? A ile razy włosy lecą po zafundownaiu im wcierki z którą się Twój skalp nie polubi? Oleju?

Z kuracjami wewnętrznymi jest tylko jedne podstawowy problem. Niektóre z nich mogą powodować wysyp niespodzianke na skórze (tzw. oczyszczanie sie organizmu). Np. drożdże, skrzypokrzywa).

A jednak jeszcze coś: ja jestem przeczulona na punkcie "ziółek" i innych domowych sposobów jeśli nie zna się ich wpływu na gosodarkę hormonalna organizmu.

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-02-04 o 21:47
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując