Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-05, 12:18   #2155
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo musze więcej o tym poczytać. Na zdjęciach bez makijażu raz wygląda jak Zima, raz jak Jesień, zalezy od światła
jeśli dramatic to do mnie, to nie sugerowałam się swoją stylówką, tylko mówiłam o naturze chociaż... dlatego mówie,ze mogę być mieszańcem, bo potrafię się zrobić na niewinną dziewczynkę i będę wygłądać w miarę naturalnie (wyobrażasz Cher w czymś takim?)
Wydaje mi się, że trzeba sklasyfikować w naturze.. No Cher, Grace Jones, może Meryl Streep to chyba takie wyraziste przykłady "dramatów"
ale widzisz, Megan Fox sklasyfikowali jako dramatic romantic. Z kolei Marion Cottilard ja bym dała classic dramatic czy coś a jest w classic
Może Ty też jesteś mieszanką.
Romantic, Ingenue i Ethereal klasyfikuje się jako kobiece typy urody zaś dramatic, natural, gamine - chłopięce. Classical to zdaje się mix.


Generalnie dużo więcej niż to co wrzuciłam w poście poprzednim nie znalazłam jeśli chodzi o opisy.. jest sporo jakiś pinterest boards z okropnymi zestawami ciuchów
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora