Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-07, 14:08   #3889
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
Suszarka, ja z mojego peg perego jestem zadowolona generalnie. Kupujac go wiedzialam, ze mistrzem amortyzacji nie jest, ale plusy przyslonily minusy juz pokochalam ten stelaz skladany jedna reka

Dusiolka, jak jestem sama w domu to przy krzyczacym non stop maluchu bywa ze chodze glodna pol dnia szczegolnie teraz jak odstawilam nabial, musze sie bardziej natrudzic ze zrobieniem jakiegos sniadania
to prawda stelaż jest rewelacyjny.

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Z obiadami trzeba isc troche na łatwiznę do pieczenia wstawić i samo sie robi wczoraj przykładowo wstawiłam łososia,do tego sałatka z sałaty,pomidorków,awokado i sera fety polane oliwa z oliwek i posypane ziołami i gotowe

Marit Hm.. A koperek probowalas ?

tak, chyba ma piankowe. nie jest tragicznie ale chyba spodziewałam się czegoś innego.

co do obiadów to się zgadzam - ja siekam albo wszystko w parowarze albo właśnie w piekarniku. a nic się nie dzieje po pomidorach?

właśnie ja nie wiem czemu ale od początku wystartowałam z restrykcyjnej diety i teraz dokładam nowe rzeczy ale cały czas mam stres czy daną nie zaszkodzę. :/
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora