Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-08, 14:50   #1889
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ogólnie przyrost jest wtedy, kiedy powiększa się różowa część paznokcia, a zmniejsza wolny brzeg - mięsko przyrasta do płytki Myślę, że u Ciebie właśnie dzieje się sporo w tym kierunku
Jakim pilnikiem piłujesz?



Aktualnie stosuję klasyczny Babydream - jest w nim olejek migdałowy i właśnie po BD ruszył mi z kopyta przyrost Butelka już powoli robi się pusta (smaruję ciałko po każdej kąpieli i olejuję włosy), więc zacznę potem przygodę z Alterrą limonkową, bo czeka w szafce na swoją kolej

Mam dokładnie taki pilnik jak aaasiek18.
Staram się piłować delikatnie i w jedna stronę ale juz jak zaczynam to robic to płytka zaczyna odchodzić.Nie wiem czy jest jakaś rada na to.
Przetestowałam odżywki z formaldehydem i wiem,że pogarszaja stan moich paznokci.Oprócz rozwarstwiania zaczynaja się tez kruszyć i łamać.
Chciałabym zapytac jeszcze czy wycinasz skórki?Moje po olejkach wyglądaja duzo lepiej i na razie je odsuwam ale są już dość spore i nie wiem co z tym zrobić

Dziś sobie wymocze pazurki w oleju słonecznikowym bo skonczyła się oliwa z oliwek.
Czy olej lniany nadaje się do moczenia?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora