Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-09, 08:36   #2807
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Aha czyli akryl samoistnie się utwardza po nałożeniu go na warstwę dyspresyjną i nie ma problemu z tym żeby go oczyścić . Właśnie nie byłam pewna czy tak nałożony stwardnieje czy zostanie nadal mokry , wtedy wiadomo że nie dałoby się go zbyt dobrze oczyścić z nadmiaru proszku akrylowego. Ale teraz już wiem. Dziękuję




Przypuszczam że metoda nr 2 sprawia że akrylu zatapia się więcej przez co paznokcie są twardsze. Ponieważ przy 1 jest w stanie utwardzić się raczej niewielka ilość akrylu. Większej różnicy pewnie nie zauważysz, ale daj znać jak już przetestujesz.

Ja właśnie ściągałam mój akryl zwykłym zmywaczem z acetonem i ładnie schodzi, robi się jak żelka. A zmywacz dodatkowo nie wysusza mi skórek bo jest z dodatkami. Dlatego sądzę że przy sciąganiu hybryd + akryl nie powinno być większych probemów.
Z resztą tak jak jedna z wizażanek pokazywała nie trzeba zawsze ściągać, można tez robić odnowę
Jedyne co mnie w tej metodzie zastanawiało to właśnie czy nic w lampie się nie będzie czuło bo akryl utwardza się samoistnie i nigdy nie pchałam łapek z akrylem do lampy ;d
A że przy utwardzaniu żelu nieraz zdażyło mi się że paznokieć parzył to teraz też sie tego obawiam. Szczególnie że moja lampa ma już z 5 lat
Akryl nie reaguje z UV więc bez obaw przecież normalnie się robi hybrydę na paznokcie przedłużane akrylem i też się nic nie dzieje

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Zaciekawiło mnie to więc mam kilka pytań: odmacza się to potem bez problemu czy trzeba dłużej potrzymać te kompresy?
To utwardza tylko płytkę czy dodatkowo przedłuza trwałość hybryd?
Odmacza się trochę dłużej niż sama hybryda, ale nie jest to duża różnica. Co do przedłużenia trwałości to u siebie nie zauwazyłam, ale mi generalnie dobrze się wszystko trzyma i prędzej zdejmę bo mi się znudzą/odrosną niż poodpryskują
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora