Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wegańskie wesele - czy ktoś organizował?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-10, 11:56   #14
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wegańskie wesele - czy ktoś organizował?

W Gdańsku jest wegański katering. Nazywa się chyba Avocado. Możecie zamówić jedzenie stamtąd.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Jeśli robicie wesele tylko i wyłącznie pod siebie to zróbcie 2-osobowe
Równie dobrze przed każdym weselem powinno się organizować ankietę pt. "czego chcą goście".

Cytat:
Ja nie lubię innych mięs niż kurczak, śledzi, galaretek i innych dziwnych rzeczy i to znaczy że mam tego gościom nie podawać ? Za wódką też nie przepadam - mam zrobić bezalkoholowe ?

To, że wy nie jecie mięsa nie znaczy że każdy jest weganem.
Jeśli ich weganizm jest wynikiem ideologii, to "nie przepadam" przestaje obowiązywać. Wszystkożerca zje potrawę wegańską, weganin mięsnej nie zje.
Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Dokładnie

Nie rozumiem zmuszania gości do jedzenia lub nie jedzenia czegoś, bo para młoda tak samo wymyśliła. Trzeba się liczyć z tym, że goście są różni i ja bym dla siebie zrobiła jedno menu, a dla gości, którzy jedzą mięso - drugie.
Jakiego zmuszania? Równie dobrze o zmuszaniu możesz mówić na jakimkolwiek weselu. Ustalone z góry menu jest zawsze, a nigdy się gościom dożylnie potraw nie podaje.

Podsumowując - ja bym poinformowała na zaproszeniach, że wesele będzie wegańskie. Komu się nie podoba, może nie przychodzić.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując