Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-12, 15:16   #3297
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
No ale śmiechy śmiechami ale tak na poważnie to ma ktoś te perełki Meteoryty? Bo zdania są podzielone...nie mam w pobliżu Sephory ani Douglasa tylko on-line ale to tylko zamówieć a nie pomacać
Moze ktoś ma i moze szczerze kilka słów napisać. Czy rzeczywiście odmładzają tzn. skóra wygląda na lekko rozświetloną czy jak dyskoteka?
Ja miałam różne odcienie i najbardziej sprawdziły się u mnie beige chic i claire. Odpowiednio nałożone dają efekt tafli, nie było tam drobinek, w zależności od tego jak je nakładałam były mniej lub bardziej widoczne. Jak nie opalałam się to uzywałam claire, który dawał u mnie efekt zimnej tafli, a beige chic na bardziej opaloną skórę. Beige chic pomimo tego,że był w bardziej cieplejszej tonacji to nie wychodził ani żółty ani brązowy u mnie. Jak dla mnie kosmetyk wart zainteresowania. Często można na truskawie w promocji dorwać

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ostatni filmik, bez makijazu i z zupelnie dwie inne osoby
dobrze zrobiony makijaz czyni cuda

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Ona mnie niepokoi, serio, już to pisałam, ale ta różnica przed i po jest uderzająca. Trochę jak po strzale łopatą.
a ja własnie za to ją uwielbiam
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora