Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-12, 17:10   #1638
tinyPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar tinyPrincess
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 339
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Obliczyliśmy w niedzielę grosiki zbierane przez narzeczonego. Ma słoik i wrzuca tam reszte z zakupów, jakieś drobiazgi z portfela. Jak się spotykamy to często się dopytuje czy nie mam czegoś "dla słoiczka". Wyszło mu 68 zł. Nie wiem ile zbierał, ale imponujące

Mam do konta głównego podpięte oszzędnościowe. Czasem coś wpłacałam jak musiałam odłożyć na fryzjera czy coś. W sensie była tam kasa na konkretny cel - nie do ruszenia.
Teraz też mam zamiar tam zbierać. Na podróż poślubną. Pociągiem po Polsce. Mój wymarzony ślub to cywilny, obiad, obok spakowane plecaki i w długą
Opowiedziałam o tym narzeczonemu i się mu ten pomysł ogromnie spodobał. Powiedział, ze tez zacznie odkładać
Ja też zbieram różnego rodzaju monety począwszy od grosiaków do 5 zł i jak już uzbiera mi się jakaś większa sumka to wymieniam na papierkowe Obecnie też jest tego już ponad 200 zł
__________________

A z każdym dniem kocham mocniej
tinyPrincess jest offline Zgłoś do moderatora