Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-24, 10:01   #2121
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja do mocno napigmentowanych rozy dla osob , ktore maja ciezka reke polecam pedzel typu skunks.

Sain Ulin moglabys mi opisac ten roz Beach baby? On jest w strone brzoskwinki, wymieszanej z odrobinka rozu? Gdzis wyczytalam takie porownanie do rozu Clementine i ze Beach jest raczej matowy.
Bardzo bym chciala miec roz od LL. No ciagnie mnie jak nie wiem co, ale kolory mi nie pasuja. jesli kolor mi pasuje to roz jest blyszczacy, a ja jestem zwolenniczka matow i satynek. Jak kolor ma takie wykonczenie jak chce to odcien mi nie pasi. I tak mnie ciagle ciagnie
Musisz wziac pod uwage to, ze jezeli sugerujesz sie tylko i wylacznie kolorem w opakowaniu to nakladajac go na twarz mozesz bardzo sie zaskoczyc. Np. roz oh la la mi sie wydawalo, ze on zawsze jest jakis mocny, a na twarzy wychodzi delikatny roz, ktorym bladolica nie jest w stanie wyrzadzic sobie wiekszej krzywdy. Wiec jezeli sugerujesz sie tylko zawartoscia opakowania to proponowalabym pozamawiac jakies probki przy skladaniu zamowienia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując