Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-10, 14:14   #78
Jaqui
Przyczajenie
 
Avatar Jaqui
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 17
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez arrekk Pokaż wiadomość
Penis 13 cm. to nie jest tak źle, to w zasadzie jest norma , no może 1, albo 2cm poniżej średniego rozmiaru, i pewnie jest wielu, którzy oscylują wokół tego rozmiaru.
Na tle ponad 190 cm i ponad 100 kg wagi to jest to mały, mało-średni penis. Im większy mężczyzna tym większe oczekiwanie i chęć kobiety na porządnego penisa. Nie widziałem o tym kiedyś a badania to potwierdzają niestety.


Cytat:
Napisane przez arrekk Pokaż wiadomość
Jest pewna grupa osób, które szukają przygód, i facetów z większymi, może dla takich panienek w internecie, czy w nocnych klubach , albo na dyskotekach, które szukają bolca na jedną noc, albo na jakiś mechaniczny sex, 13cm to może być mało, choć pewnie nie dla wszystkich, bo dla części, może i dla większości takich kobiet, nie będzie to grało aż takiej roli, i zechcą się z tobą przespać, jako facetem, a nie tylko z twoim penisem.
Natomiast jak poznasz jakąś, która szuka faceta do związku, to te woje 13cm nie powinno być problemem.
Nie ma raczej reguły czy seks jest w związku czy nie. W związku czy nie kobieta też potrzebuje zerżnięcia. A zerżnąć trzeba mieć czym.
Jedynie z moją pierwszą kobietą w wieloletnim związku nie przejmowałem się penisem. Nie wiedziałem nawet jakiego mam bo dziewczyna dochodziła w każdy sposób, jeśli to jest to słynne "dobranie się" to raz w życiu widocznie się trafia. Im dalej w las tym gorzej, bo zostałem uświadomiony przez płeć przeciwną dlaczego ten penis zadowoli w 101% skromną populację kobiet.

Cytat:
Napisane przez bambarylla
Co faceci mają z tymi penisami to ja nigdy nie zrozumiem

Wystarczy poczytać, przejrzeć wątki na forach na ten temat. Ile kobiet, tyle upodobań - jedne lubią duże penisy, innym jest to obojętne.
Z przeglądania wątków na forum (ale i z opinii w realu) to te którym niby to obojętne to po prostu nie miały przyjemności z porządnym fiutem. Jakby któraś miała wybór to nie wybierze małego bo po co. Mały penis nie zapewni pożądanego przez kobiety wypełnienia pochwy. Niemiłe uczucie jak kobieta chce żebyć ją zaspokoił tak jak lubi, wiesz jak, nie masz czym ta sławna technika nie zadziała bez narzędzia.

Cytat:
Napisane przez bambarylla
polecam wziąć się do pracy i samemu sprawdzić, czy wasze penisy zaspokajają kobiety czy nie
Przecież nie zapytam na randce czy dziewczyna ma odpowiednio ciasną i krótką pochwę
Jaqui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując