Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-10, 22:17   #2792
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Dlatego nie do końca rozumiem te świetne opinie o Capital Soleil. A raczej nie umiem sobie wyobrazić, że tak bardzo opinie mogą się różnić, na zasadzie, że jedna osoba mówi, że nie roluje się i nie bieli, a druga wręcz przeciwnie. Albo mamy aż tak inne skóry, albo większość osób nie nakłada tego filtra w przepisowej ilości. Wiem, że naprawdę różnie to bywa, ale nigdy nie mogę wyjść z podziwu

Ciekawy produkt kupiłaś, ale jak widać wszystkie filtry z nazwą Dry Touch odpadają. Ja bez próbek na żaden taki się nie skuszę

Ja z ciekawości czytam czasem nowe opinie na temat Pharmacerisa, już całkiem sporo ich nazbierał, ale jeszcze go nikt nie objechał

Te drajtacze są rzeczywiście inne od reszty w sensie przetłuszczania tzn na mojej tłustej skórze tak czy siak się świecą, ale nie w taki mokry, smalcowaty sposób, ale raczej taki "aksamitny", co pewnie wiele osób by określiło jako zdrowy błysk. U mnie granica pomiędzy jednym a drugim jest bardzo płynna, więc tak czy siak muszę je matowić dość szybko po aplikacji. Ale wierzę, że u wielu osób nie będą wymagać matowienia. Niestety wadą ich "suchości" jest właśnie to osiadanie w zmarszczkach i włażenie w pory

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
Ja sie trzymam jak na razie jednego filtru, bo mnie nie zapcyha, a swiecic sie bede chyab po kazdym takze to ma srednie znaczenie chyba...

ale moze sie skusic na jakas nowinke sama nie wiem??
Sęp próbki
chimay jest offline Zgłoś do moderatora