Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 22:08   #1118
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A propos mojego (i chyba nie tylko mojego ) szału na neony, to w marcu powinna wejść neonowa limitka (?) Lovely Chyba cztery kolory, można zobaczyć tutaj, tylko trzeba zjechać trochę w dół. Podobają mi się :3
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będzie fajnie Wzięłabym wszystkie Chyba, że to będą takie wybitnie niekryjące żelki, to wtedy (i tylko wtedy) się powstrzymam
Widziałam je dziś w Ross, różowego bodajże już nie było...oczywiście jest informacja, że tylko do tipsów te nowe Wibo też przetrzepane...żadnego lakieru nie kupiłam tzn nie w R. za to Kiko mamy

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
A i drapnęłam dziś w Rossie nowego Lovelka- tego pieprzowego, niebieskiego i dostałam w spadku Sh ;D Widziałam neonki bez białej bazy chyba raczej średnie będą
Miałam brać tego białego kredowego, ale odłożyłam...pewnie go capnę innym razem, o ile będzie mi dane
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora