Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-12, 08:01   #1120
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja to już mówiłam, ale się powtórzę, bo to dla mnie drażliwy temat
Jestem skłonna zapłacić za lakier sporo, szczególnie jeśli, tak jak pisze Anula, wejdzie mi pod skórę i nie ma przeproś ALE nie jestem skłonna zapłacić kwoty ~50zł za lakier i przesyłkę, skoro Orly są dystrybuowane w PL już ładny czas, a w przeciągu kilku osttanich miesięcy podrożały o 30% starej kwoty No takich rzeczy nie robi się klientom
Nie wiem czy coś się dzieje z marką i próbują podratować fundusze czy zmieniają target na stricte profesjonalny, ale szukając w sklepach Key Lime Twist, widziałam go w jakimś zagranicznym sklepie za 10,50Ł. 10 funtów. Za Orly
edit: szukam dalej - 15-18 euro... No kosmos

Mam tak samo jak Tyyy
Chociaż lakier do stempli mogłabym mieć na spółę, szczególnie jak są duże
No dokładnie taka podwyżka niefajnie wygląda :/ ja w sumie nie kojarzę po ile wcześniej były, ja przeważnie taniej kupowałam, plus minus 25 za flaszkę.

piona
no wiadomo, też nie upieram się że żaden i nigdy na spółę, ale tak ogólnie wolę mieć całe dzieci

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będzie fajnie Wzięłabym wszystkie Chyba, że to będą takie wybitnie niekryjące żelki, to wtedy (i tylko wtedy) się powstrzymam

Siła sugestii
kurcze no właśnie Aga pisze, że mogą takie być... w ogóle już są, a Dmka pisze, że braki nawet ciekawe czy to limitka czy stala oferta? na jesień większość nowości była na stałe, tylko część limitka...

też możliwe

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ok, nie umiem szukać.

45 jest bardzo zmienny ale zdecydowanie w różowej tonacji, 22 jest bardziej pomarańczowy.
hehe

no ten mój też róż, ale wyłazi z niego takie coś ciepłe, ale nie brzoskwiniowe

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

przy pazurkomaniaczkach nie mają wyjścia
ja też lubię mieć normalną flaszkę, ale gdyby ktoś zaproponował mi lakier na spółę, to bym się zdecydowała, jeśli miałabym fundusze a miniaturek mam kilka, ale chyba nietrafionych :P tzn kiedyś się śliniłam do nich, a teraz to średnio mi podchodzą xD
dokładnie
wiadomo, zależy od sytuacji o widzisz, ja w sumie chyba nie mam takich lakierów, które mi się przestały podobać czy coś. Choć pewnie teraz bym niektórych nie kupiła

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Widziałam je dziś w Ross, różowego bodajże już nie było...oczywiście jest informacja, że tylko do tipsów te nowe Wibo też przetrzepane...
o widzisz, nawet nie myślałam, że te nowości to JUŻ
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora