Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-15, 10:58   #1239
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nowe dzieci wstawiam

Aga burżuju !


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Tak patrzę na ten wzornik i... zielony chyba też mam podobny. No i na co ja mam pieniądze wydawać. I tak kupię pewnie.

ja nie mam, więc potrzebuję


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
To ja tez pokażę moje ostanie zakupy

zacne


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Normalnie orly key lime twist zaraz zacznie wyskakiwać z klozetu kiedy nie wejde na fb, bloggera czy insta zawsze się pojawi. Szczerze mówiąc strasznie mi się podobał ale jakoś mi się "przejadl" na dzień dzisiejszy

a mnie to nie razi, nawet chcę go jeszcze bardziej


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I pokazuję starocia na blogu też jest

świetne połączenie, do zagapienia


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
To i to (20 właśnie dziś mocno odczułam. Jak popełniłam mani, to od razu poczułam wewnętrzną harmonię ).

wszystko takie prawdziwe, szczególnie to, że lakier na dłoniach odpryskuje przez jakąś pierdołę, a pedi przetrwa nawet wojnę nuklearną


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Bikini
Ciągle mam wrażenie, że na zdjęciach wychodzi jakaś nuta zieleni, więc jeśli jakąś widzicie, to jej tam nie ma (to znaczy może jakaś mini-minimalna)
Paznokcie muszę ogarnąć

aaaaaaah, OBS you made my day, kupuję go jakoś po weekendzie



Chuuuuu, urodzinowa dziewczyno, siostro bliźniaczko.. stałaś się o rok starsza! wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, miłości, przepięknej lakierowej rodzinki i wszystkiego co sobie zapragniesz, niech Ci się spełni!
sto lat!

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora