Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-15, 16:29   #2542
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Przychodzę do was I wątku , na początku czytałam, kupowałam oleje, olejowałam (systematycznie przez niecałe dwa tygodnie )no i potem wróciłam do punktu wyjścia, bo nie nawidzę mieć nieumalowanych paznokci bo były po prostu obrzydliwe (co możecie zauważyć na pierwszych i ostatnim zdjęciu) - założyłam hybrydę.
Ale jedno drugiemu nie przeszkadza. Olejuj pomalowane paznokcie, to równie skuteczne. A paznokcie masz ładne, nawet jak są bardzo krótkie,wiec maziaj olejami i będzie dobrze.

Jak ogólnie całkiem lubię moje paznokcie, tak przez ostatnie miesiące trochę nam było nie po drodze Ze względów zdrowotnych musiałam wpylać sporo leków, no i odbiło się to na kondycji paznokci. Płytki zmatowiały, zrobiły się suche i szorstkie i porozdwajały się paskudnie. I to wszystko mimo ciągłego olejowania (za miesiąc będzie półtora roku ). Ale chyba powoli im przechodzi (tfu, tfu), więc trzymajcie kciuki

Lavender, jakie Ty masz urocze paznokietki Mimo, że krótkie, są takie śliczne, równiutkie, zadbane, wolny brzeg bielutki i równy. Cudo! Kiedy wydłuży Ci się macierz, wszystkim wszystko pourywa
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-03-15 o 16:34
Regista jest offline Zgłoś do moderatora