Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-19, 13:44   #2074
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Nie jestem znawczynią w tym temacie, do tej pory używałam z kolorówki samoróbki, Amilie, Pixie i też Neauty i nie miałam żadnego problemu. Natomiast zdarzało mi się mieć coś podobnego
Fakt można być uczulonym na złoto tak jak na każdy metal. Tylko,że wtedy powinnaś mieć też podrażnienie po kontakcie ze złotą biżuterią.
Nie wiem czy piszesz o pixie czy o innym podkładzie. Tylko ten kojarzę ze złotem.
Twoje objawy wskazują na podrażnienie. Być może też połączenie z kaolinem to spowodowało. Kaolin może podsuszać.
Zastanów się czy nie używałaś jakiegoś nowego kosmetyku do twarzy oprócz tego podkładu.
Jeśli nie to odstaw na parę dni, powinno przejść i spróbuj ponownie nałożyć podkład.
A jak nie to pa pa podkład...
Tak o Pixie chodzi, dziś tez testuje, zobaczę w jakim stanie jutro będzie twarz, na razie rumień się zmniejszył. mam nadzieje ze to jednak wina twardej wody, która wczoraj wyjątkowo opłukałam twarz po demakijażu.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując