Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-19, 13:57   #1787
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez AndziaS88 Pokaż wiadomość
Witam,
zapraszam na zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz 2:1 u Ciebie w domu,bądź u mnie-na Tarchominie-Warszawa. Od poniedziałku do piątku po 17,soboty i niedzielę od 9 do 18.

Aplikacja rzęs jedwabnych metodą 1:1 to koszt 70pln + gratis zdjęcie rzęs wykonanych u innej osoby(...)
o ja ............... nie wierze
Właśnie przez takie zaniżanie cen, klientki nie szanują naszej pracy i naszego zdrowia.
serio?? pracujesz na profesjonalnych produktach i jesteś w stanie zarobić na materiał i na chałupe robiąc rzęsy za 70zł-100?????
W żadnym wypadku się to nie opłaca, po pierwsze ty jako stylistka rzęs nie szanujesz swojego zdrowia, pół biedy jak wozisz ze sobą łóżko do masażu, ale tak czy siak jest to nie zbyt wygodna pozycja, obciążenie na kręgosłup i skupienie wzroku plus oczywiście prezycja, bo mniemam, że robisz to dobrze (..), za samo szanowanie swojego zdrowia cena skacze do góry, po drugie kosmetyki na których się pracuje, te profesjonalne, nie są niewiadomo jak drogie, oczywiście, że nie, ale robiąc rzęsy za 70zł
nie kupisz nawet połowy produktów na ten zabieg. (nie przliczajmy ile dokładnie rzęs używasz z opakowania na jedną klientkę, bo przecież chodzi o to, żeby kupić dobre kosmetyki, dobrze wykonać i jeszcze zarobić), po trzecie, uczysz się? dopiero skończyłaś szkolenie/kurs czy jesteś już renomowaną stylistką? bo nie wierze, że tak nisko siebie oceniasz. Nawet jeżeli jestes świeżo po kursie, to przykładasz się, robisz długo ale dokładnie, zużywasz materiał, męczysz oczy, naciągasz kręgosłup i wdychasz klej! (nawet przez maseczkę opary dostają się do dróg oddechowych) Szacunek do siebie i swojego zdrowia, niech klientki wiedzą, że cenisz swoje umiejętności i zdrowie. Podnieś te ceny!!!, bo zaniżasz rynek. Natomiast jeżeli jesteś stylistką z dużym/średnim doświadczeniem, to już kompletnie nie rozumiem co tobą kieruje


o masz,się nagadałam
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując