Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-20, 08:29   #1479
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez anniemay Pokaż wiadomość
Przepiękny! Taki "mój" kolor

I moje stemple na jakimś odgrzebanym nude (+ znooowu złoto):
o tak, nie "znamy się" długo, ale już widać jaki masz styl dzięki

znowu piękne subtelne zdobienie, ale nie nudne

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
piękny


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Prześliczny.
Możecie mnie zgłosić do MZOLu, stłukłam dziś lakier. (w sklepie ) Jestem gotowa dobrowolnie oddać się w ręce prawa.

o masz

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Zarzucam landrynkę na dobranoc na blogu też jest.
niebrzydka ta landryna, ale niczego nie urwała

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

oo.. myślałam, że to Ty.. a może to Viv była
chciałabym to zobaczyć na własne oczy, to jedna z tych rzeczy, które mnie ciekawią
no chyba tak
trzeba zorganizować wycieczkę do fabryki lakierów

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo myślę Jeszcze biorąc pod uwagę to, że w sklepach internetowych często pracują i pakują paczki normalni ludzie, wcale nie siedzący w lakierach (za co też pretensji nie można do nikogo mieć) albo "specjaliści" nie ogarniający co mają (sprawa ze Smokiem w ANS, za co już można mieć pretensje ), to wszystko sprowadza się do tego, że zapytałabym przed zamówieniem

I pomyśleć, że kiedyś nie lubiłam neonów i uważałam je za tandetne Dobrze, że mi się naprawiło coś w głowie

Byłam, byłam. Baaardzo mnie zastanawia i ciekawi ta tajemnica zmieniania lakierów i wypuszczania pod tą samą nazwą wciąż. To, że mają opracowane receptury jest absolutnie oczywiste, więc czemu nagle lakier się zmienia Może barwniki są z innego źródła albo co, no ciężko mi to sobie wyobrazić
No chociaż Ty mnie zrozumiałaś wiadomo, że to nie wina Agi, ale starałam się też zrozumieć sklep. Dopiero później doczytałam, że Aga zaznaczyła co chce, więc to zmienia postać rzeczy. Myślę, że nie powinni robić problemów teraz.. oby.


oj dobrze dobrze
mi się podobały, ale miałam mało, bo wcześniej słabo z neonami było. A później odkryłam, że moje paznokcie wyglądają super w neonach i kredowych pastelach i jeszcze bardziej pokochałam

no właśnie, na pewno czasem zmieniają recepturę, bo tak sobie wymyślili. Ale może czasem za jakiś inny delikatny odcień odpowiada ktoś lub coś popełniając błąd
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora