Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-20, 08:29   #1480
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50731545]Bardzo fajny


Ja jak zamawiałam The Uptown to pokazana była stara wersją na miniaturce i taką też dostałam
[/QUOTE]



no dobrze, pewnie mieli jeszcze stare na stanie. Ale jak się skończą/ skończyły to myślisz, że zgodnie co do jednej butelki zmienią zdjęcie na stronie? wątpię
jakiś czas temu pisałam z dziewczyną u mnie na blogu, bo chciała CC East Austin i Flamingo i coś tam jeszcze. Ja miałam w nowych flaszkach z LLP, a na EF były zdjęcia starych, no ale za jakiś czas dziewczyna pisze mi że przyszły jej nowe - zadowolona, że te same co mam ja choć tu akurat żadnej zmiany odcieni nie było poza butelką (z tego co wiem).

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
To jeszcze ode mnie Lovely Butterfly Colors nr 1
Mój aparat oszalał, kiedy go fociłam, widziałam to już na wyświetlaczu - trupie dłonie i odblaskowe paznokcie Naprawiłam co mogłam, w fajnym porannym czy południowym słońcu nie osiągnie takiego poziomu neonowatości jak na foto, ale już popołudniu będzie zyskiwał na mocy, nie wiem jak to się dzieje ale się dzieje Dodajcie sobie do tego, że z bliska wydaje się normalny, a kiedy przechodzę koło lustra i paznokcie migną mi z dalsza, to normalnie świecą Medżik!
Dwie warstwy na bieli
fajnyyyyy
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2015-03-20 o 08:54
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora