Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-24, 13:48   #1655
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Może Anuli się daty pomyliły?

taką mam nadzieję


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ostatnio spodobały mi się takie mocno zaogrąglone paznokcie, aż dziwne. Jeszcze ciut zapuszczę, podpiłuję i będzie fajnie, mam nadzieję.

ja to od takich okrąglaków wolę bardziej zdefiniowane kształty, jak migdałki, czy kwadraty, tzn. takie mi się najbardziej u siebie podobają


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
tak, ten tylko, że dla mnie to frost, nie perła, a to jednak robi różnicę imo
czy wygląda idealnie to wątpię, to jednak jest brzydalowaty lakier no ale kurcze... nie jest taki zły jak myślałam


choć zdjęcia wybitne też nie są, na żywo ładniejszy.

czekam aż go pokażesz, u Ciebie nawet Agowa kupa wyglądała super

domyślam się, chociaż przy mojej miłości do takich odcieni ten nie sprawił, żebym go chciała


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Noo nie powiem, Lovelkom się poszczęściło z szybkością rozdziewiczania
U mnie to będzie kolejny krok w poszukiwaniach idealnego indygo


Mini-mini wrzutka ode mnie - When Stars Collide
Szczerze mówiąc, kiedy malowałam byłam pewna, że pójdzie na sprzedaż Ale ostatecznie ładnie się wypoziomowała, pięknie i szybko utwardziła (nie musiałam topować) no i dała genialny sajensfikszynowy efekt Szkoda tylko, że końcówki malowane na zakładkę są już dziś starte :x

udało im się, trafiły w Twoje ręce w odpowiednim czasie
rozumiem, tak samo jak poszukiwanie przez Agę idealnej czerwieni


podoba mi się
ile warstw dałaś? ja strasznie żałuję, że Chinki z tej serii są strasznie upierdliwe w aplikacji.. nie mają jakiegoś mega mocnego holo, ale jednak coś w nich takiego jest, że mi się podobają

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Też już to zrobiłam. Zawsze się zastanawiam... płacą ludziom za to? W sensie za umieszczanie takich wpisów na forach

płacą, ale wątpię żeby to były miliony monet
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora