Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-24, 15:49   #1661
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podoba mi się
ile warstw dałaś? ja strasznie żałuję, że Chinki z tej serii są strasznie upierdliwe w aplikacji.. nie mają jakiegoś mega mocnego holo, ale jednak coś w nich takiego jest, że mi się podobają


płacą, ale wątpię żeby to były miliony monet

Dwie warstwy - druga pokryła te wszystkie gołe placki, które narobiłam podczas malowania pierwszej, no dramatycznie pędzelek ściągał
Zdecydowanie coś w nich jest Wydaje mi się, że może to być baardzo drobno (drobniej niż w CA na przykład) zmielony pigment, który bardzo fajnie łapie światło Żałuję teraz, że nie wzięłam Infra-red :x

No no, domyślam się Choć to dziwne, bo takie reklamy tylko odstraszają, jak każdy spam zresztą
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I "rżną głupa" że nie wiedzieli, że za reklamę się płaci...
Albo jeszcze lepiej: "to wcale nie była reklama, tylko podzielenie się opinią"
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
uwielbiam go za schnięcie i efekt A i u mnie końcówki się szybko ścierają.
Popieram Cię w tym uwielbieniu
Chyba taki jego urok z tymi końcówkami, a nie chciałam topować, bo bałam się, że holo może osłabnąć :/
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a pfff póki co przegrywasz, bo Miał mówi, że to Ty


chinka super one są inne od większości, bo takie metaliczne holo

a tak na serio, nie jest to cudo wiadomo, ale mogłabym ponosić, nie czułam wewnętrznej potrzeby natychmiastowego zmycia go
Miał jest niewiarygodna i stronnicza w tym przypadku


Oo tak, dobre spostrzeżenie

Mi się on na słoczach nie podoba, ale i słocze nie są jakieś wybitne (typu: frost w pełnym słońcu...) A jak zgrał Ci się ze skórą, nastrojem itd. to jestem w stanie uwierzyć, że nie jest taki do samego końca brzydki
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Magiczny




Muszę dzisiaj zrobić mani, bo jutro idę na jednodniową praktykę do salonu kosmetycznego



Ooo no to powodzenia
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora