Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 16:37   #1786
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Poleciało.

i dobrze, im więcej ludzi pośle to może zwrócą na to uwagę


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Miał - żebys wiedziała, że utrudnia życie
haha nie, do Hook Up jeszcze trochę, ale zdjęcia gotowe dzięki, też mi się bardzo spodobał no i aplikacja świetna

ehh też mam takie białe forum teraz :/

ale jakoś trzeba z tym żyć
to jeszcze mamy trochę czasu żeby się psychicznie do niego przygotować? jestem ciekawa jakie wrażenie na mnie wywrze

Anula, jak chcesz powrotu do normalnego, czyt. starego wizażu to zjedź na sam dół strony i kliknij na 'Powrót na stary Wizaż' u mnie wszystko śmiga prawidłowo po tym jak zmęczyli moje oczy białym tłem, pogrubioną, okropną czcionką aż mnie głowa rozbolała i zapragnęłam jeszcze bardziej powrotu starego wyglądu

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
U mnie cytowania lata ok- ale ja na chromie śmigam

ja z Chrome zrezygnowałam, tzn. posiadam nadal, ale służy mi jedynie do oglądania filmów i programów na TVN Player, nawet nie mam tam zainstalowanego Adblocka reszta stron lepiej mi śmiga na Lisku

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

zgadnijcie kto się właśnie jara bardziej, niż czarownica na stosie

...
...
...
TAK, JA!




przyszła do mnie paka od Dmki
o borze, tak się siłowałam z jej otwieraniem i wyciąganiem tych cudowności z paczki, że aż się spociłam i bolą mnie ręce
Aniaaa, dziękuuuję! ależ mam ochotę Cię wyściskać i wycałować wzrusz ogromny!
ps. to chyba były jakieś gołębie odrzutowe, bo paczka wysłana wczoraj wieczorem.. i doszła dzisiaj
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2015-03-26 o 18:07
meeow jest offline Zgłoś do moderatora