Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-27, 13:54   #3
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;50831620]Witam w nowym wątku

Czy tylko u mnie nie da się cytować?

Motylek Truskawkowy przypomnisz jakie masz doświadczenie i gdzie szukasz? Bo z tego co widzę szukasz na portalach, gdzie najwięcej ogłoszeń dla ludzi z konkretnym doświadczeniem, a nie żółtodziobów.
Ja szukam na olx.pl, gumtree.pl, lento.pl, slaskie-praca.pl tam jest najwięcej ogłoszeń dla ludzi z małym doświadczeniem. No i jak wyszukuję to nie wpisuje zwykle regiony, więc może przez to wydaje mi się, że ogłoszeń dla drogowców jest dużo, zależy czy ty szukasz globalnie czy lokalnie.
Te praktyki w Budimexie to z tego ich osławionego programu płatnych praktyk czy jakieś poza programem?

Ja dzisiaj byłam pierwszy raz na rozmowie w branży, w której bardzo chciałabym pracować. Najlepsze jest to, że wysłałam im kiedyś spontanicznie CV i teraz do mnie zadzwonili. Także warto słać w ciemno. Problem jedynie w tym, że nawet jakby się na mnie zdecydowali to raczej nie dogadalibyśmy się na kasę. [/QUOTE]
Czemu tak myślisz? A nóż widelec się uda i będziesz jeszcze zaskoczona Nie, na razie ogólnie w nowej wersji wizażu cytowanie nie działa.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora