Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 21:19   #1816
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

wrzucam moje cuda i idę nadrabiać


---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Poczta normalnie zgłupiała
Jutro fotę wrzucę bo teraz już nic nie widać a pól wieczora latałam po bloku z połowa lokatorów bo nam się wuj na lewo do prądu podłączył. Zadyma na 4 fajery

nie wiem co się stało, no nie ogarniam
o kurczę, to wrażeń znowu miałaś..


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
edit: I jeszcze ciekawostka: obudziłam się dziś parę minut po szóstej. Wiecie dlaczego? Bo przyśniło mi się, że dzwoni budzik Przegryw

nienawidzę czegoś takiego.. jak sobie pomyślę, że mnie taka pierdoła ze smacznego snu wyrwała.. yh


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fajna ta DMka


Lovelek.
1, słownie JEDNA! warstwa na bieli (na kciuku dwie, dla próby, ale stwierdziłam, że skoro nie widać różnicy...)

przekochana


mamgomamgomam u Ciebie na zdjęciu wyszedł, jak dorodny żółtek, jak go oglądam na żywo to kolor mi przypomina zakreślacze.. pomaluję nim na święta


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a no
macie macie, mogę uprzedzić dzień wcześniej chyba, że Orly wrzuci wcześniej

ooo dzięki! wygląda biało i beznadziejnie, ale przynajmniej cytować się da przedwczoraj udało mi się to jakoś na górze wyłączyć, a wczoraj już tego nie było, myślałam, że zlikwidowali zupełnie.


kolejny Orlik

uprzedź

ja się musiałam przenieść na Chrome, żeby was pocytować, bo teraz stary wizaż znowu nie działa, a na Mozilli.. dalej ssie


bardzo ładny

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
I fotka rodzinna i dostałam jeszcze guardy i próbki filtrów i pudry do brwi od GR

piękna rodzinka
btw. drugie foto, Młody Ci lakierów pilnuje


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Hej! Witam się z łóżka..
Rozłożyło mnie, a jutro idę na osiemnastkę..
Żeby nie marnować czasu, pomalowałam paznokcie.. W łóżku
Też dałam tego Lovelka na białą bazę i jest o wiele lepiej, ładnie wygląda w połączeniu z czernią

widziałam już na insta, super wyglądają kuruj się!


Cytat:
Napisane przez anniemay Pokaż wiadomość
Pochmurny dzień dobry
Aaaale mam zaległości. Może na początek wstawię obecne mani. Ten stempel już widziałyście, ale bardzo go lubię. Pazurki krótkie, bo niestety zdarzył się wypadek, a lekcja z niego taka, że lepiej do mnie nie podchodzić, jak trzymam nóż, bo zawsze dzieje się coś złego... Na szczęście tylko mi póki co

bardzo ładne, delikatne mani


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Essiak to Shake your $$ maker?


A poza tym mija dzień drugi mojego lakierowego bana i dzielnie się trzymam!

też go obstawiam, ewentualnie Mojito Madness


ciekawe jak długo wytrwasz
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora