Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-02, 11:35   #1950
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wiem, że są między nimi różnice w buteleczce i na paznokciach, ale doszłam do wniosku, że chyba nie potrzebuję posiadać obu i tyle jeżeli mam wybierać miedzy Shell i RAT to wolę RAT, bo imo bardziej wyjątkowy jest, ma rzadko spotykany kolor i takiego na pewno prędko nie spotkam wiadomo, że Shell też wyjątkowy, bo żelek i mało która firma wypuszcza neon o takim wykończeniu, ale jednak jeżeli chodzi o kolorystykę to nic odkrywczego
a no to to rozumiem zrozumiałam, że nie chcesz, bo jest zbyt podobny
a ja mam nołnejma podobnego do RAT jakiś magic visage glamour brak nr.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Minti się spisało - w sobotę odebrałam, w niedzielę malowałam i w ogóle nie mam ochoty go zmywać

Milusi, naprawdę bardzo przyjemny
no to super



Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Zrobiłam mani, tym razem szare i niewyzywające, na egzamin, za radą taty
I poprzednie mani:
oba super

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

piękne jabłuszko


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50898497]

O ten jest przecudny
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
MirandaAnula prześliczne!!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Ponieważ jutro wyjeżdżam na tydzień i będę miała internet jedynie mocno okazjonalnie już teraz życzę Wam Zdrowych i Wesołych Świąt
dziękujęmy i nawzajem

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Niestety nie zdałam.. Po prostu się do tego nie nadaję.. Wsiadam do auta i stres pożera wszystkie moje kończyny, głównie mózg. Nie każdemu pisane jest mieć prawo jazdy widocznie... Zapisałam się na jeszcze jedną próbę, przed tym wezmę dodatkowe jazdy w innej szkole jazdy, jak teraz nie zdam, to już się poddaję.. Spróbuję najwyżej za jakiś czas.
Szkoda ale nie poddawaj się, dodatkowe jazdy to super pomysł (ja miałam dosłownie chwilę przed egzaminem i myślę, że to dobry pomysł na redukcję stresu), ewentualnie przerwa jak piszesz

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
bosz, chciałam wrzucić mani, a tutaj przerwa techniczna dzienki wizarz
łapcie, popielaty/gołębi/biały marmurek Lemax.. w sumie mam mieszane uczucia co do niego, na zdjęciach wyszedł dużo lepiej, niż wyglądał w rzeczywistości.. paznokcie trochę bułkowate, ale przy kolejnym mani je wysmukliłam i kształt (chyba) będzie lepszy
i ogólnie dzień przed zmyciem go podrasowałam (ale nie ofociłam) i nałożyłam na niego jedną warstwę neonowego Lovely.. i stwierdziłam, że niepotrzebne mi neonowe marmurki, skoro mogę je zrobić sama kiedyś pewnie to powtórzę i pokażę
marmurek wygląda super szkoda, że do końca nie pasuje Ci noszenie, mi się nosił super i ładne jajka
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora