Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-02, 16:18   #1290
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez marguerite_ Pokaż wiadomość
Hej,
mam na imię Jagoda. Właśnie zaczynam swoją przygodę z Pandorą...

Niestety to niezbyt przyjemny początek. Głupia byłam - zachciało mi się kupić bransoletkę na olx.pl i zostałam oszukana. Mimo tego, że na aukcji umieszczone zostały zdjęcia w 100% oryginalnej Pandory, przysłana została do mnie podróbka. Od razu rozpoznałam i odesłałam z powrotem. Sprzedawca obiecuje zwrot kosztów. Zobaczymy jak to będzie.
Teraz spróbuję już tylko w oryginalnym sklepie.
Miałaś pecha Niestety wiele osób żeruje na nas nie tylko w kwestii pandory na różnych serwisach. Nie mniej nie zrażaj się od razu. Liczę że dostaniesz zwrot pieniążków!
Ja sama często coś sprzedaje na allegro albo olx z pandory i myślę że jest wiele innych sprzedawców którzy są uczciwi, Tobie po prostu trafił się ktoś nie w porządku
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora