Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - POZNAŃ - Gdzie znajdę? Gdzie kupię? Gdzie załatwię?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-04, 20:36   #3373
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: POZNAŃ - Gdzie znajdę? Gdzie kupię? Gdzie załatwię?

Ostatnio byłam właśnie u dr Szczęsnej Leczę się na Polnej, byłam rok temu 4 dni i mam komplet badań, na NFZ i chyba nawet nie czekałam długo na przyjęcie, miesiąc czy dwa... a potem wizyty co jakiś czas ale tak naprawdę tylko po receptę, prawie za każdym razem przyjmował mnie inny lekarz. To co się tam dzieje to po prostu masówka, jest mnóstwo pacjentek i lekarze raczej nic nie mówią, nie tłumaczą tylko dają wyniki, zapisują tabletki, cośtam można dopytać ale te wizyty są naprawdę króciutkie... a np ginekolog w mojej przychodni potrafił długo tłumaczyć co jest nie tak, co mam leczone itd tylko niewiele to pomaga w praktyce bo nie mógł mi zrobić takich badań jak w szpitalu.
Myślę, że na badania na pewno warto tam iść, a co do samych wizyt to już zależy czego się oczekuje, jeśli indywidualnego podejścia gdzie masz lekarza i on Cie kojarzy i jakoś razem 'działacie' to na pewno nie na Polnej
U mnie się za jakieś 2 miesiące okaże, czy mnie wyleczyli, mam nadzieję, że jednak są dobrymi lekarzami i będzie ok, najważniejszy jest efekt a że traktują mnie jako kolejną kartkę z wynikami no to trudno
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując