Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezent na ślub siostry TŻ-ta. Help :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-08, 12:08   #19
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: Prezent na ślub siostry TŻ-ta. Help :(

Cytat:
Napisane przez jagerbull Pokaż wiadomość
Siostra TŻ-ta bierze ślub cywilny, na codzień żyją w Irlandii natomiast ślub odbędzie się w Polsce. Zupełnie niewiem co dać w prezencie. Dałabym kasę ale nie wiem czy dać do koperty w PLN-ach, czy raczej wypadało by w Euro. Niestety jeśli dam w euro to nie wypada dać 100-200 euro a nie bardzo mam możliwość dać więcej gdyż niestety mnie nie stać na to :/ ... Nie mam pomysłu, mama sugeruje mi abym kupiła komplet jakiejś dobrej pościeli czy sprzęt, ale oni mieszkają już ze sobą od dawna i na pewno takie rzeczy już mają. Co byście dały? I jeśli pieniądze to ile i w jakiej walucie.
Jeśli nie masz euro na stanie, to lepiej nie kupuj tylko daj w PLN. Dołóż 300 zł (max 400) do koperty chłopaka i dajcie razem jeden wspólny prezent.

Chociaż nigdy nie zdarzyło mi się dokładać się do prezentu ślubnego. Jak z mojej strony wesele, to zawsze w całości fundowałam prezent/kopertę, a chłopak ogarniał kwiatki/wino/totolotki itd. Jak z jego strony, to na odwrót.
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując