Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Razem schudniemy 20 kg! - część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-10, 20:53   #1236
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Uffff w końcu mogę spokojnie usiąść i do Was napisać Jestem wykończona Ale po kolei
Dzisiaj z rana wybrałam się na zakupy. Najpierw zaliczyłam targowicę gdzie nakupiłam sporo warzywek i truskawki
Wymyśliłam sobie że założę sobie ogródek ziołowy koło domu. Nakupiłam sporo ziół do posadzenia (rozmaryn, tymianek, oregano, lubczyk, szczypiorek, miętę, roszponkę) Wszystkie rośliny wieloletnie więc mam nadzieję że ładnie się rozrosną i będę mogła z nich korzystać kilka lat Kupiłam też ponad 20 sałat (rozsad), dymkę i trochę nasion (rzodkiewka, koperek, natka pietruszki. Przez tel pytałam się męża czy mi przekopie ziemię na ten ogródek no i przekopał, tyle że musiałam się jeszcze sporo namachać motyką. No ale w końcu wszystko posadziłam
Później wstąpiłam do galerii i kupiłam sobie balerinki nie lubię płaskich butów ale z dzieckiem ciężko w szpilach chodzić
I tak mi zleciał cały dzień: zakupy (4 godz), szybko obiad, prace w ogródku, sprzątanie itd. Dopiero co uśpiłam dziecko i mogę na chwilę usiąść. Na chwilę bo czeka na mnie sterta ciuchów do prasowania
Dzisiaj trzymałam dietę ale nic nie ćwiczyłam. Miałam za to sporo ruchu

Justyś dobrze że miałaś możliwość zjedzenia zdrowego posiłku mimo sklerozy Do męża do sklepu też codziennie chodzi kanapczarka Dzięki temu nie muszę robić mu śniadań
Wzrostem wagi się nie przejmuj na razie, może to chwilowe

Czekoladko dobry wieczór Gratuluję spadku wagi

Nikolcia córcia po szczepieniu ok, wiadomo troszeczkę zapłakała ale szybko się uspokoiła obyło się bez gorączki itp.
Dzięki Możesz mnie podziwiać jak będę biegać min miesiąc. Nie wiadomo jak długo będzie mi się chciało biegać Jutro znowu się wybieram
Jeszcze nie jadłam. Spróbuję ją zrobić jak mąż będzie w pracy. On takich rzeczy nie jada

Anka dzisiaj pytałam się o koszt naprawy. 120 zł więc do przeżycia tym bardziej że za stary tel dostanę 100 zł więc będę 20 zł w plecy Niestety nie mieli takiej szybki i dopiero zamówili. Będzie w środę. Niestety muszę zostawić tel na 2 dni w komisie

Ogrodniczka masz rację z tym ryżem, jednak ja nie umiem przekonać się do brązowego.
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując