Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-11, 18:50   #4548
larra
Przyczajenie
 
Avatar larra
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 22
GG do larra
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Cześć,wcześniej mnie tu nie było bo dopiro dojrzewałam do permanentnego.Chcę go zrobić za miesiąc.Czytałam wasz wątek i mój wnisek jest taki że 100% sukcesu to dobra lingristka.Czy jest taka w Gdańsku ?Bardzo proszę o odp.Jeśli ktoś robił w Gdańsku i jest naprawdę zadowolony.Pozdrawiam i czekam....




Witam,
dojrzewam do makijażu permanentnego chyba juz z piaty rok, albo i lepiej. W rachubę wchodzi głownie Gdańsk , ewentualnie Szczecin. Do obu mam 300 km, ale chce profesjonalnie i bez przygód/nerwów. Wypadłam jednak z obiegu , a i poprzednie informacje opierały się głownie na dówch adresach. Salon IGA w Wrzeszczu na Jaśkowej Dolinie (byłam na konsltacji nawet, zostałam w skrócie pogoniona i wyszłam wystraszona / ponoć jakieś problemy alkoholowe etc.) i jakaś Pani Agnieszka z Pruszcza Gdanskeigo ponoć robił super. Także niewiele.

Zaczęłam poszukiwania makijażu na nowo. Trafiłam na Pani post przypadkiem.

Coś Pani wie więcej już ,może szczerze poradzić? ...Albo ktoś inny z Trójmiasta/ Szczecina

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Angelina1980 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowym użytkownikiem i szukam pomocy odnośnie usunięcia permanentnego konturu ust, który wykonała nijak Pani Magda z Gdańska. A efekt jest następujący: dwie małe i krzywe kreski na górnej wardze oraz jedna kropka na dolnej, co do koloru, to nie wspomnę - brąz, gdzie miał być inny. Teraz ow Pan "Specjalistka z wieloma dyplomami" - jak to sama siebie określa ponownie przyjeżdża do Hoalndii na wykonanie korekt i oszpecenie nowych klientek. Umówiłam się z nią na sobotę na usunięcie, tylko niezbyt wierzę w jej metody. Ponieważ na moje pytanie dlaczego tak wyszło? odpowiedź była taka:"Bo kręciła się Pani, a poza tym kolor czassami wychodzi po dłuższym czasie, nawet po latach (...)".
Proszę podpowiedzieć, jak można usunąć kilka kresek oraz czy można dobiegać się zwrotu gotówki za "oszpecenie".
Chętnie załączę fotki (wieczorkiem) na dowód moich słów.




Witam,
dojrzewam do makijażu permanentnego chyba juz z piaty rok, albo i lepiej. W rachubę wchodzi głownie Gdańsk , ewentualnie Szczecin. Do obu mam 300 km, ale chce profesjonalnie i bez przygód/nerwów. Wypadłam jednak z obiegu , a i poprzednie informacje opierały się głownie na dówch adresach. Salon IGA w Wrzeszczu na Jaśkowej Dolinie (byłam na konsltacji nawet, zostałam w skrócie pogoniona i wyszłam wystraszona / ponoć jakieś problemy alkoholowe etc.) i jakaś Pani Agnieszka z Pruszcza Gdanskeigo ponoć robił super. Także niewiele.

Zaczęłam poszukiwania makijażu na nowo. Trafiłam na Pani post przypadkiem.

Coś Pani wie więcej już ,może szczerze poradzić? ...Albo ktoś inny z Trójmiasta/ Szczecina

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez adamn7 Pokaż wiadomość
Hello.Ja również czytałam temat od początku,a szukam sprawdzonego salonu w Gdańsku.Nic nie znalazłam .Widziałam brwi zrobione w salonie IGA b.sztuczny efekt,a kosmetyczka zajmuje się tym od 12 lat.


Witam,
dojrzewam do makijażu permanentnego chyba juz z piaty rok, albo i lepiej. W rachubę wchodzi głownie Gdańsk , ewentualnie Szczecin. Do obu mam 300 km, ale chce profesjonalnie i bez przygód/nerwów. Wypadłam jednak z obiegu , a i poprzednie informacje opierały się głownie na dówch adresach. Salon IGA w Wrzeszczu na Jaśkowej Dolinie (byłam na konsltacji nawet, zostałam w skrócie pogoniona i wyszłam wystraszona / ponoć jakieś problemy alkoholowe etc.) i jakaś Pani Agnieszka z Pruszcza Gdanskeigo ponoć robił super. Także niewiele.

Zaczęłam poszukiwania makijażu na nowo. Trafiłam na Pani post przypadkiem.

Coś Pani wie więcej już ,może szczerze poradzić? ...Albo ktoś inny z Trójmiasta/ Szczecina
larra jest offline Zgłoś do moderatora