Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 19:35   #2330
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja po raz drugi używam do mycia twarzy płynu do higieny intymnej, wcześniej Lactacyd, teraz Joanna i średnio mi pasi, jakby za bardzo wysuszają :/
A ja miałam wrażenie niedomytej warstwy na twarzy po takich żelach.

Wczoraj nałożyłam drugi raz peeling migdałowy - tym razem 15%. Dzisiaj cisza przed burzą. 10% też zadziałał dopiero po paru dniach, choć skóra była po prostu sucha, minimalnie się łuszczyła. Schodzące skórki pojawiły się tylko na nosie, z którym akurat nie mam problemów, więc tym razem go ominęłam. Niestety przed @ zaczęły mi się wykluwać dwie podskórne gule, teraz czekanie aż wylezą, a potem zaleczanie ich, ech...

Odkryłam za to, że po kwasie doskonale łagodzi skórę Avene Cicalfate, coś cudownego. (Nawiasem mówiąc, w Superpharm widziałam go za 65 zł, a kupiłam w osiedlowej aptece za 33... Śmieszne i straszne zarazem. )

Mi też strasznie trudno zaobserwować, co dobrze wpływa na moją skórę, dlatego zrobiłam sobie dzisiaj zdjęcie bez makijażu. I chcę zobaczyć efekty po serii peelingów kwasowych, którą mam zamiar skończyć w czerwcu.

Dziewczyny, a jak to jest z tym miodem - nie rozniesie zarazków z ropnych pryszczy? I czy nadaje się do mycia skóry po peelingu kwasowym? (Pytam zwłaszcza Korah , bo jesteś specjalistką od miodu na wątku i pisałaś też, że działa na Ciebie migdał. ).
Meell jest offline Zgłoś do moderatora