Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-13, 14:18   #2225
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to i ja robię wrzutę
Rimmel - Breakfast in Bed, malowane na szybko, bo neon z Lovely nie wypalił
(na dwóch fotkach moja łapa w cieniu + w kurtce, bo zdjęcia z drugiego dnia świąt, zimno było plus na jednym zdjęciu futrzany bonus kolejne foto w słoneczku)
jak łaaaaadnie

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mani mam, na żywo wygląda 1000 razy ładniej. Niestety aparat całkowicie zżera jego urok, nawet tuning w programie niewiele daje. Cieniowanie pod stemplami i holo top ledwo widać tylko na dwóch zdjęciach całej dłoni Perełki na serdecznym w rzeczywistości też jakby opalizują i oczwyiście tego też nie widać
mi się i tak bardzo podoba, a na żywo pewnie cudnie skoro tak piszesz

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam distressed Na blogu też jest - tam więcej zdjęć i w lepszej jakości
super

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Uwielbiam ten lakier w macie jest wg mnie najładniejszy, mat wyciąga drobinki a już w ogóle jest szał jak przetrze sie go lekko wacikiem ze zmywaczem
w macie w sumie nie próbowałam, może kiedyś jeszcze mi się i tak podobał bardzo, więc nawet nie myslałam o żadnym tuningu

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

I mani mam Akakuję Key Lime Twista jak połowa lakieromaniaczek
to jest extra

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51009814]Mani Wizaż zesrał jakość :/
[/QUOTE]

ładnie nigdy mnie ta chinka nie kusiła i teraz tak sobie myślę, że mogłoby być tak jak z Atlantisem

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
bardzo ładny


Cytat:
Napisane przez anniemay Pokaż wiadomość
I wrzucam swoje.
Te to wcześniejsze potrójne stemple. Proszę, nie wracajcie uwagi na żadne inne kolory poza samymi paznokciami Starałam się, żeby kolor był oddany prawidłowo i niestety kosztem kosmicznej skóry. A i tak nie do końca się udało

A teraz apel: wspominałam, że walczę o ładne panzokcie mojej mamy i to jest jak walka z wiatrakami. Ciągle ma króciutkie, ciągle się rozdwajają jak szalone. Próbuję delikatnie piłować i polerować, ale tylko dotknę pilniczkiem i już się dalej rozdwajają! Nie mam już na to siły, próbowałyśmy Eveline diamentowej i GR black diamond, olejku rycynowego też i jeszcze takiej odżywki z różnymi olejkami z BeBeauty z Biedronki (ślicznie pachnie, ale nie robi nic) Jakieś pomysły?
pierwsze bardzo ładne drugie byłyby, ale transparentność dla mnie zbyt duża, mimo, że stemple też super.
Co do paznokci to nie mam pomysłu, długo ta walka trwa? może jeszcze za krótko.. albo jakaś sumplementacja od wewnątrz?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No tak są takie. Choćby te matowe Silcare
no właśnie czasem tak jest

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Znalazłam wątek idealny dla mnie
Niestety dziś moich paznokci nie pokażę, po świętach umarły mi wszystkie i jeszcze zaczęły się rozdwajać a tu tyle lakierów do wypróbowania
hej hej
szkoda, ale oby szybko wróciły do formy
moje też coś osłabione, chyba upitolę na krótko
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora