Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-14, 05:36   #3490
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
To juz nie lenistwo a egoizm przemawia! Jak można z własnej wygody tak olewać wpajanie zasad dziecku! Ja pewnie na twoim miejs u juz bym nie wytrzymała i sie wydarła, ale ja porywcza jestem a w stresie potrafie palnać no mi ślina na język przyniesie. Na prawde powinna sie wstydzić za swoje zachowanie i ona, pewnie nawet nie przeprosiła bo "to nic wielkiego"

Czekam na fotki Myślicie o jakimś plenerze? Zawsze będzie co w ramke wsadzić

M dziś znaaacznie lepiej. Biega śmieje sie co chwila i przytula sie to do mnie to do TZta Taka mała wesołka. Troche mi przykro bo ostatnio TZ nic tylko nazeka, ze M go wola do zabawy i ciagnie za reke by cos pokazac. Dzis wracalismy razem i M wybiegla nas powitac ja klęknęłam i mowie Madziu daj buzi, a ona tato tato i rzuca mu sie na nogi i przytula. Mnie calkiem zignorowala. Troche tak mi smutno, no ale ma etap tatusiowy. W sob jak wracalam do domu kupilam bańki mydlane i tak sie spodobaly ze juz plyn sie skończyl Co polecacie wlac aby szly tak latwo bańki? Patrzylam z szamponem Nivea ale kiepsko a po jakimś czasie w ogole sie nie dalo bańki zrobić.
Przeprosic? Za co? Co Ona Mu zrobi to tylko dziecko! Taka jest gadka. A wiesz to nie moja rodzina... Ja wydaje mi sie ze jestem wychowana i na pewno po 1 bym tak nie "wychowala" dziecka po 2 jakby takie cos bylo to bym sie i ze wstydu spalila i przeprosiła. A po 3 ... dzieciak dostalby po prostu po tylku za niesluchanie mnie. Ale czekaj jeszcze chwile... Nie poradzi sobie z Nim. W przedszkolu juz maja problem.

O plenerze nie myślimy. Tylko fotki z kosciola Tez bedzie Poza tym mamy miec jeszcze dokonczona sesje z Antkiem wiec wtedy będziemy miec zdjecia jeszcze


Co do baniek to ja chyba dolewalam zel pod prysznic albo plyn do kapieli. Probuj
Madziunia Tatusiowa powiadasz? Bo to chyba tak to jest ze synus mamusi a cora tatusia Hihi Ale dziecko to dziecko etapow ma mnostwo


Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
Takaya sprobuj plyn do naczyn
Super ze Madziula juz lepiej

Asiu chyba bym wyszla z siebie!!
Takie zachowanie jest nie do pomyslenia!!
Czekam z niecierpliwoscia na fotki
Heh co zrobic... Matka sama Go wychowuje. Chyba zastepuje Mu milosc brakiem wychowania...
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując