Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-14, 14:38   #1
Kokoroko1
Raczkowanie

Muzyka na weselu - trendy 2015/16/17

Dziewczyny znalałam podobny wątek na forum plotkowym, próbowałam go odświeżyć, ale niestety tam inne tematy są na topie :p Dlatego zwracam się do Was

Wiadomo, że jedzenie i muzyka są podstawą udanego wesela.. Dlatego chcę Was zapytać jaką muzykę gra się teraz na weselach? Może kilka sprawdzonych tytułów, konkretny rodzaj muzyki?

Podzielcie się wrażeniemi z wesel, na których byłyście co się Wam podobało, czego powinno się unikać jeśli chodzi o muzykę, mi ten problem spędza sen z powiek.

Ostatnie wesele, na którym byłam prowadzone było przez dj'a grał niemieckie piosenki, niestety tytułów nie pamiętam, Kamila Bednarka (choć osobiście go lubię na weselu leciała "Cisza"), Mesajah, jakieś francuskie przeboje, nie było ani jednej piosenki disco polo, choć goście się "bawili" aby nie zrobić przykrości młodym i matce weselnej.

Byłam też kiedyś na dwóch weselach, na których grał ten sam zespół, z tym że jedni organizowali wesele na 3 miesiące przed, więc brali co było a drugim się podobała ta kapela, grali same wolne i smętne kawałki, nic pod szybszy taniec, ale państwu młodym się podobało, dopiero na poprawinach jak pan młody dopłacił zaczeli grać po ludzku.

Kilka lat temu miałam przyjemność bawić się na weselu z ekstra zespołem, zabawiali gości, było wspólne śpiewanie przy stole i w ogóle miałam bardzo pozytywne wrażenie, niestety zespół już nie istnieje, a ja za nic nie mogę sobie przypomnieć co grali, mam strasznie kiepską pamięć do takich rzeczy, w każdym razie wrażenia z wesele pamiętam jako bardzo na tak

My jesteśmy na etapie szukania kapeli na nasze wesele, przed tymi spotkaniami chciałabym się zorientować przy czym ludzie się teraz bawią. Przedział wiekowy u nas na weselu będzie "50 na 50" połowa gości do 35 lat i połowa starszych, a chciałabym żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Zauważyłam też że jest dużo kapel, które np mają skład 3 osobowy w tym dwie osoby śpiewają, jedna gra na tych organach reszta muzyki to podkład i wołają tyle ile płaci się za zespoły w skład których wchodzą różne instrumenty i też zazwyczaj 2 wokalistów, właśnie o kogoś takiego mi chodzi. Powoli tracę cieprliwość bo poza nr telefonu w internecie cięzko znaleźć informację o zespole, a już jakiś choćby kilkunasto minutowy film to cud, dopiero po rozmowie wiadomo o co nieco..

Edytowane przez Kokoroko1
Czas edycji: 2015-04-14 o 14:49
Kokoroko1 jest offline   Odpowiedz cytując